Väärtuspakkumine

Aitame leida oma
investeerimisteekonna

Meie klientideks on aktiivsed ja kogenud investorid, kes soovivad mitmekesistada oma portfelli, teenida head tootlust ja hajutada riske. Teeme tööd selle nimel, et pakkuda parimat ligipääsu tehingutele Balti kapitaliturgudel ja kaugemalgi, tehingute kiiret ja professionaalset teostamist.

Investeerimisnõustamine

Leiame, et kõigi alus on teadmised. Teadmised ning plaan, kuidas saavutada investeerimisportfelliga kaasnevaid eesmärke. Avame oma klientidele investeerimise põneva maailma ning aitame leida oma investeerimisteekonna. Personaalselt ja iga konkreetse investori huvidest lähtuvalt, arvestades investori riskitaluvust ja huve.

Väärtpaberitega kauplemine

Meie abil on Sul ligipääs infole Baltikumis toimuvate tehingute kohta – nii avalikest kui ka suunatud tehingutest (näiteks börsil noteeritud ja noteerimata aktsiad, võlakirjad, erakapitali tehingud). Anname endast parima, et kaasata kõiki varaklasse, geograafilisi piirkondi ja tööstusharusid – liigume alati sinna, kuhu meie kliendid investeerida soovivad.

Väärtpaberite hoidmine

Hoiame Sinu vara Sinu nimel, tagades selle turvalisuse ja ligipääsetavuse. Pakume efektiivset raporteerimist ja ülevaadet finantsvarast. Kasutame välist maaklerplatvormi ja hoiame meie klientide vara oma varast eraldi. Kui Sinu investeeringud on meie juures, siis seda reguleerivad meie Kliendivarade kaitsmise ja hoidmise kord. Lisaks, kuna oleme reguleeritud investeerimisühing, siis kaitseb Sinu vara ka Eesti Tagatisfond summas 20 000 eurot.

Loe rohkem

Uudiskiri investoritele

Palun liitu meie uudiskirjaga, kui soovid olla kursis kõige värskemate investeerimisvõimalustega.