Aitame kasvatada investeeringuid

Portfelli mitmekesistamine

Aitame investeerimisportfelli mitmekesistada börsiväliste võimaluste ja kohalikesse edulugudesse investeerimise kaudu.

Toome Sinuni võimalusi investeerimiseks erinevatesse varaklassidesse nagu noteeritud ja noteerimata võlakirjad ning aktsiad, eralaen või kinnisvara.

Loome uusi võimalusi

Juba väga pikalt toimetab Redgate Capitali meeskond kapitaliturgudel, viies kokku ettevõtteid ja investoreid. Igal ajahetkel omame head arusaama sellest, mida ettevõtjad vajavad ja tahavad – ning kas see kõnetab investoreid või mitte.

Kohaliku investeerimiskultuuri tormiline areng on pannud meid pöörama järjest suuremat tähelepanu investoritele ja nende vajadustele. Näeme, et kuigi regionaalne ja globaalne kapitaliturg võimaldavad erinevate strateegiate realiseerimist, jäävad nad siiski paljudele investoritele kättesaamatuks. Leiame, et investorite huvid väärivad paremaid lahendusi.

Veebruaris 2023 alustasime investeeringute haldamise teenuse osutamist, abistades investoreid varade hoidmisel ja väärtpaberitega kauplemisel. See on oluline vundament, mille peale ehitame aasta jooksul täiendavaid teenuseid.

Just selliseid, nagu kohalik investor vajab.

Meie väärtused

1. Asjatundlikkus. Meie meeskonnal on aastakümnetepikkune kogemus finantssektoris. Omame sügavat arusaama finantsturgude toimimisest, eriti korporatiivvõlakirjade valdkonnas.

2. Professionaalsus. Iga meie meeskonnaliikme eesmärk on parim saavutus ning nii koos kui ka eraldiseisvate spetsialistidena juhindume alati kõrgetest eetilistest standarditest.

3. Suhtlus. Oleme alati avatud küsimusteks ja aruteludeks. Hoiame oma klienti kursis turul ja tema investeeringutes toimuvaga.

4. Kättesaadavus. Oleme oma kliendi lähedal, valmis reageerima ta muutuvatele vajadustele ja vastavalt kohandama oma teenust.

5. Erapooletus. Oleme erapooletud ning tagame, et meie poolt kliendile esitatav info on objektiivne ja usaldusväärne.

Väärtpaberitega kauplemine

Me võimaldame ja lihtsustame kauplemist aktsiate, võlakirjade, fondiosakute ja muude instrumentidega, tehes tehinguid parima võimaliku hinnaga ning kiiresti. Me loome uusi võimalusi kohaliku investori jaoks – nii geograafiliselt kui ka börsiväliste võimaluste kaudu.

Väärtpaberite hoidmine

Hoiame Sinu nimel Sinu investeeringuid, tagades nende turvalisuse ja ligipääsetavuse. Pakume efektiivset raporteerimist ja ülevaadet finantsvarast.

Aitame kasvatada investeeringuid

Teeme seda, rakendades samal ajal parimaid praktikaid nende turvalisuse tagamiseks ja riskijuhtimiseks. Kasutame välist maaklerplatvormi ja klientide varad on hoitud meie varadest eraldi. Kui hoiad oma vara meie juures, siis seda reguleerib Kliendivara kaitsmise ja hoidmise kord. Lisaks, kuna oleme reguleeritud investeerimisühing, on Sinu investeering meie juures tagatud ka Tagatisfondi poolt summas 20 000 eurot.

Uudiskiri investoritele

Palun liitu meie uudiskirjaga, kui soovid olla kursis kõige värskemate investeerimisvõimalustega.